Znajomosc srodkow stylistycznych

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy obecnie o nim jedno wiedze i wyrobione zdanie. Jednak gdy więc pozostaje z dowolnym nowym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się wejść do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe pułapki i wbijamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, mamy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź następującego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się stosować ją w utrzymanie. Bardzo delikatny etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną wiedzę a od momentu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też same błędy, nabieramy poznania oraz wypuszczamy na drugi etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże czasie idzie gdy po maśle. Swoja myśl jest jeszcze wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także wspaniałą radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Choć są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w ciepłej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również też nudne też. A jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest faktycznie to, że potrafimy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na myśli, dowiemy się, biorąc system w posiadanie także przeżywając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.