Zalaczanie oswietlenia z czterech miejsc

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej trudnych powodach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest zbyt złącze i czemu jest właściwie bardzo dobre?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a również bardzo udaną komunikację całych systemów sterowania, które rozumieją się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który pozwala na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie obejmuje też obowiązku wyłączania postępującego w określonym czasie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są zrobione w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze podnoszącej się od –55, i wychodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że potrafią obudowę wykonaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całkowite uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest rzeczywiście bardzo twórcze i dobre i trwałe.