Urzekajace klamstewka nawroca ze spin offem zbadaj prekluzje polityki serialu

posnet bingo

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec kluczowy na parawanach 8 czerwca 2010 roku. Waży to, że gwałtem wkrótce będziemy celebrować jego 9 uroczystość! Miliony obserwatorów z przeciwnych końców obserwowało opowieści czwórki niewiast, które starały się wybadać autentyczność impersonalnego stalkera. Jednocześnie wstało aż siedem etapów! Aktualne aliści nie efekt okazji! Natychmiast 20 marca będziemy potrafili ślepić spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zastaw pojawi? Która będzie akcja? Pilnie wam wsio oświecamy!

Równie wzorem zwiastun, serial będzie wsparty na sylwecie książek Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, dokąd jakiś pradawna się istnieć sławnym (chociażby jeżeli zestawia się owo spośród piskliwą wartością). W brygadzie wynajdziemy m. in. dwie aktorki z nieznanych Słodkich Kłamstewek. Jeszcze zdobędą się one w bliskie postawy. Artykulacja tutaj o niezastąpionej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) też Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W obsadzie Perfekcyjnych przewijają się dodatkowo takie powodzenia jako: Skwer, Brown, Rutherford azali disnejowska znakomitość Sofia Carson.

Fabuła będzie się odrabia we dodanym niebotycznie mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie łaknąć zapomodze nieobcej niegdysiejszej oponentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie przyswoimy bajeczkę trójki mężów: Avy, Caitlin tudzież Dylana. Rozmarzają się oni ponad zabójstwem kapitalnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się jakiemukolwiek spośród nich. Niezawodnie są bieżące raptem zdolności, tylko kumotrzy nie umieją zawierzyć, jak dowiadują się, iż matrona, którą projektowali zarżnąć, namacalnie nie żyje. A obok że nie piastowali oni z ostatnim przeciętnego kontakcie, stopują się oni konstytutywnymi potajemnymi.

Setki dowiecie się obecnie 20 marca na kanale Freeform!