Szatkownica tr 1

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy szatkowanie kapusty np. w końca zakiszenia podejmowało się przy pomocy noża. Nową wersję znacznie szybko ulepszoną stanowiła szatkownica ręczna. Obecnie do poszatkowania większej części kapusty traktowana jest szatkownica do kapusty elektryczna. Istnieje wtedy dużo powszechny przyrząd, którego główną funkcją jest szatkowanie kapusty, a po dokonaniu dodatkowego wyposażenia może odbywać różne osoby np. stawać się krajalnicą, czy tarką.

suszarnia fluidalnaZobacz naszą stronę www

Szatkownica do kapusty elektryczna że znaleźć zastosowanie zarówno w sklepach żywienia zbiorowego, restauracjach, jak jeszcze gospodarstwach domowych. Tymże niezwykle, że z wszystkim rokiem wzrasta świadomość narodowa dotycząca zdrowego odżywiania. Coraz wiele pań kwalifikuje się stosować dietę wegetariańską nie tylko z pobudek etycznych, ale jednocześnie zdrowotnych.
W dobie, kiedy jemy dużo warzyw oraz owoców potrzebna jest idealna szatkownica. Zostało potwierdzone naukowo, iż im kraj bogatszy, tym je się w nim kilka mięsa, a więcej dobrych produktów, takich jak kapusta, także inne warzywa i produkty. Skutki obecne są drogie w w układ witamin, jak witamina A, C, B. E. Jak i w błonnik, który pobudza przemianę materii, co wpływa na obniżenie masy ciała, a więc sprzyja odchudzaniu. Gra tym warzywa chodzą do normalnie kalorycznych produktów żywnościowych, co oznacza, że nawet odchudzające się kobiety mogą zezwolić sobie na przyjęcie warzywnego posiłku do pełna. Szatkownica kupi w lawinowym tempie przygotować nawet spore sum tego warzywa np. w sukcesie planowanego kiszenia kapusty. Taka maszyna zapewnia krajankę z kapusty bardzo ładnie, jednolicie wyglądającą, co ma dużą klasa materiału. Szatkownica do kapusty elektryczna zrobiona jest z metalowego korpusu, silnika, przekładni pasowej, która napędza wał. Na wale umieszczona jest podstawa robocza, która jest zaopatrzona w pięć noży o spiralnej krawędzi cięcia. To wszystko zapewnia stały, optymalny kąt cięcia. Nad tarczą położony jest kosz zasypowy. A pod tarczą umieszczona jest rynna, po której usuwa się poszatkowana kapusta. Gra tym szatkownica cechuje się wysoką odpornością, gdyż stworzona istnieje w sumie ze określeni nierdzewnej. Jest niedroga w eksploatacji także na dodatek można ją przystosować do bliskich spraw poprzez liczne dostępne wyposażenie dodatkowe.