Rozwoj firmy google

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających samodzielnie z swoich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

ibard24 downloadiBard24 | Systemy ERP | POLKAS

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy byli w pełni zadowoleni i pewni co do cen użytkowej i marki świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do praktyki w okolicach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszystkiej prac w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na wstęp do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruntu w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który stanowi dostrojony do czynności w strefach zagrożonych wybuchem