Programy ksiegowe rewizor

Oprogramowanie księgowe zezwala na zachowanie rozliczania uproszczonej księgowości. Na zbycie znajduje się wiele programów z nowych producentów, które ułatwią zarządzanie oraz prowadzenie księgowością.
Ważnym z planów do omówienia jest własny program Ala – księgowość uproszczona. Program ten pozwala prowadzenie Księgi Zysków i Rozchodów oraz Ewidencji Przychodów. Kolejnym programem wartym swego starania jest DuoKomp Księga Podatkowa. Ten wychodzący z roku 2013 program przeznaczony jest dla pań, które prowadzą działalność ekonomiczną i płacą się z fiskusem poprzez księgę przychodów i rozchodów. Księga Express STD przeznaczony jest dla średnich firm, natomiast w jego pakiecie znajdziemy miedzy innymi zintegrowany pakiet biurowy, edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny i terminarz z działaniami do zastosowania. Program Lefthand Pełna księgowość od naszego producenta przydatny stanowi w klasy testowej, jaka odbywa przez okres pierwszego miesiąca za darmo. Jest toż program księgowy przeznaczony dla delikatnych i małych przedsiębiorstw, które regulowane są w oparciu o Duże Księgi Handlowe. Następnym godnym nadmienienia projektem jest Pakiet przedsiębiorcy – Mała Księgowość z 2016 roku. Uaktualniona wersja programu od krajowego producenta jest niewielka, ale za to wyjątkowo prostą aplikacją dzięki której możliwa staje się obsługa dowolnej liczby firm, które płacą podatek dochodowy na bazie podatkowej księgi przychodów i rozchodów też na bazie ryczałtu. Dwa nowe programy, którymi wcielimy się to dzieła wrocławskiej firmy Reset2.

Program R2fk poświęcony jest do robienia pełnej i uproszczonej księgowości, ale jest te możliwości prowadzenia rozliczeń w budowie księgi zysków i rozchodów bądź też w budowie ryczałtu. Program R2księga i wyposażony stanowi w droga bycia rejestrów kupna. Tym z omawianych programów księgowych jest Rachmistrz GT. Ten polski program kierowany jest do obsługiwania księgowości w postaci uproszczonej. Wykorzystywany jest przeważnie płatnikom podatku zryczałtowanego.