Program ksiegowy optima cena

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w otoczeniu Windows, są bardzo funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli interesować się tabulatorem. Są same firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania i ofert w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem pomysłu jest moduł Płace. Przynosi on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje jeszcze na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może zatem żyć niezmiernie interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została założona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane zmiany w przepisach, jakie z innych powodów mogą po prostu nie przybyć do grup klasycznej.