Program gastro szef demo

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, niezbędne w wszystkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego gatunku biznesów bywają bardzo oryginalne, natomiast na szczęście niewielki budżet dobrze nie musi być zapory przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem łatwych w budów – oraz więc w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w zasadzie Open Source – a a są otwarty kod źródłowy, dzięki któremu mamy możliwość uczyć je we własnym charakterze i nakłaniać do osobistych potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie przechodzą w nazwie, a nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS zezwala na zbieranie i robienie informacji o konsumentach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu znacznie dobro sprawdzi się w ciaśniejszych oraz zwykłych sklepach i punktach handlowych. Jest on dobry interfejs oraz bardzo pomocny moduł do raportów. Niestety, jak system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, jest wyjątkowo niskie.
Floreant POS
Floreant POS to jedne z ciekawszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej społeczności użytkowników również możliwości używania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego biznesu gastronomicznego – bez względu na jego mocy. Zaletami systemu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w całkowicie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla przyszłych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a ponadto szerokie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Wyróżnia się on długimi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, i dużo nowych urządzeń.