Program gastro szef demo 2

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, potrzebne w jakimś sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego typu biznesów są bardzo różne, a na wesele niewielki budżet nie nie musi być zapory przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem przydatnych w budowy – i obecne w zupełności za darmo. Oto kilka z bezpłatnych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w formule Open Source – a więc są szeroki kod źródłowy, dzięki jakiemu tworzymy nadzieję rozwijać je we prywatnym rozmiarze i poprawiać do bliskich potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie wpadają w nazwie, oraz nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS pozwoli na gromadzenie i robienie danej o konsumentach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu bardzo dokładnie sprawdzi się w niższych i średnich sklepach i punktach handlowych. Przedstawia on przyjazny interfejs oraz bardzo potrzebny moduł do raportów. Niestety, jako sposób internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kasy czy drukarki fiskalne, jest wielce niskie.
Floreant POS
Floreant POS to jakieś z zdrowszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki wysokiej grup użytkowników oraz możliwości wykorzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS stanowi całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego sklepu gastronomicznego – bez powodu na jego roli. Zaletami sposobu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla różnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a także wielkie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Przedstawia się on szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń granych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także sporo innych urządzeń.