Plytki bezpieczenstwa

Firmy z wielu lat dostarczają szeroką ofertę rozwiązań ludzi do pomocy maszyn oraz instalacji procesowych przed uszkodzeniem, w rezultacie niekontrolowanego spadku lub wzrostu ciśnienia w planie. Samym z ważnych zabezpieczeń tego fasonu są bursting discs, czyli płytki bezpieczeństwa.

Urządzenia te robią analogiczną osobę jak zawory bezpieczeństwa, z obecną odpowiedzią, że po zadziałaniu wymagamy je zastąpić. Z dodatkowej strony, ze powodu na swobodniejszą konstrukcję, płytki bezpieczeństwa są o moc tańsze od zaworów. Co ważne, płytki potrafią stanowić traktowane samodzielnie albo w mieszance z zaworem bezpieczeństwa. W sukcesu kompletu płytka-zawór rola płytki liczy na ubezpieczeniem zaworu przed korozyjnym wpływem miejsca sztuce oraz zanieczyszczeniem. Rozwiązanie to daje zastosować tańszy zaworów o słabszej jakości wykonania materiałowego. Płytki bezpieczeństwa charakteryzuje kompletna szczelność, siłę na zmiany ciśnienia w kształcie i bardzo duży godzina bezawaryjnej pracy.
Jednowarstwowe płytki bezpieczeństwa używane specjalnie dla prostych aplikacji także licznych ciśnień rozerwania. Płytki zostały tak zrobione, aby ciśnienie rozerwania stanowiło wypadkową doboru odpowiedniej grubości i siły wykorzystanego materiału. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze może sięgać do 70% nominalnego ciśnienia rozerwania. Wszystkie płytki bezpieczeństwa są ze zintegrowanym wzmocnieniem, które przeciwdziała wahaniom ciśnienia.
Trójwarstwowe płytki bezpieczeństwa w grup przypadków stosuje się dla niskich, średnich, a także dużych ciśnień pracy. Oferowane rozwiązania mogą wykonywać pracę przy ciśnieniu roboczym na pokładzie nawet 80% wartości ciśnienia rozerwania płytki. Laserowo nacięte, dane momenty rozerwania zapewniają nam dużą dokładność zadziałania łatwy natomiast w zestawieniu z membraną uszczelniającą ustalają ciśnienie rozerwania. I w przypadku naprawdę wysokich ciśnień rozerwania stosuj się płytki z nacięciem gwieździstym co daje brak fragmentacji po zadziałaniu. W sensie osiągnięcia jak najprawdziwszej dokładności zadziałania, punkty rozerwania zostały przygotowane przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii laserowej. Scalone wzmocnienie gwarantuje siła na zlecenie próżni, bez sensu na wymiaru płytki. Przy aplikacjach gdzie kłopotem prawdopodobnie istnieć korozja, element ulegający rozerwaniu zabezpieczony jest zbyt pomocą membrany uszczelniającej.