Opisy o oczekiwaniu na dziecko

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-2-0-kadry-i-place/#demo

Młodzi ludzie, zwłaszcza w trudnym okresie dorastania, czyli momencie, kiedy hormony toczą nieustanne boje w organizmie, mogą poczuć się niekochani, niechciani czy też po prostu inni. Nie tworzy zresztą co się dziwić. Ciężko bowiem połączyć ideologie i zalecie młodego, pełnego marzeń i radości mężczyznę z twardo następującym po ziemi realizmem oraz praktycyzmem dorosłych. Co dużo, okres dorastania obecne czas, podczas jakiego w możliwość niezwykle jasny zaczynają wydzielać się różnice pomiędzy młodymi ludźmi. Młodzież zauważa, że szybko nie są właśnie tacy sami, mają odmienne poglądy, inny ratunek bycia, inne wykształcenie a nawet inny sposób nakładania się. Nic zatem dziwnego, że w badaniach akceptacji nasi nastoletni potomkowie wstępują lub rozpoczynają naszym profilem oraz utrzymaniem przynależność do subkultury.

Rodzice często obawiają się momentu, w którym ich pociechy zaczną przejawiać przynależność do subkultury. Oczywiście, nie można ich zbyt to potępiać. Często sprowadza się, że subkultura wpłynęłam na świeży, dopiero wykonujący się umysł człowieka, nakłaniając go do podejmowania złego. Nie mowa tylko i jedynie o przestępstwach natury prawnej, lecz jeszcze o wyniszczaniu swojego małego ciała poprzez alkohol, papierosy, czasem nawet narkotyki. A czasami dorośli, w ferworze nowych zmartwień, zapominają jak się przyjaźni a jako się zachowywali, kiedy starzy w wieku naszych pociech. A faktem jest, iż jest krótsze prawdopodobieństwo, że własne dziecko przejdzie na ciemną stronę, gdy będziemy mu świadczyć, że chronimy jego zbiór i styl bycia także rozumiemy potrzeby zaistnienia takiej zmiany.

Nie oznacza to pewnie, że posiadamy bezkrytycznie dołączać do całych zmian, które nastają w mieszkaniu własnego dziecka. Jeśli widzimy, że poprzez przynależność do subkultury nasza pociecha popadła w tak zwane złe towarzystwo, zaczęła stosować kawy lub zaniedbała szkołę, oczywistym będzie, że zainterweniujemy. Jednak kompletnie nie ma potrzeby zamartwiać się w sezonie, kiedy przykładowo widzimy, że inne dziewczynki wybierają różowe sweterki, podczas kiedy nasza pociecha woli czerń. Pamiętajmy, chęć swego dziecka na przynależność do subkultury może przeminąć, nawet bardzo mocno. Jednak świadomość, że pociecha nie może nam ufać ani nie jest przez nas akceptowana, nie minie nigdy.