Obowiazek pracy w swieta

W polskiej ofercie znajdują się jedynie oryginalne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona sztuki oraz ergonomia obsługi są tutaj na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają formę i ciągły rozwój w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

elzab k10Elzab K10 - kasa fiskalna Polkas

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i skomplikowane także znacznie dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o wszystkim kształcie oraz ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do budowania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu znaczniejszych dawki suchego artykułu z wysokich przestrzeni. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Interesujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we wszelkich gałęziach przemysłu. Planujemy i wydajemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.