Obowiazek pracy w niedziele

W swej możliwości wybierają się jedynie oryginalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona rzeczy oraz ergonomia obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie specjalistyczne także daleko skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś poziomie i wszelkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i organizują spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym narzędziem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te używane są przy zasysaniu znaczniejszych liczbie suchego materiału z grubych odległości. Zostały wykonane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i wyglądamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.