Miniaturyzacja film

Niedługo po wynalezieniu pierwszego komputera, zaczęto szukać dla niego dobrego zastosowania. Wraz z wzrostem elektroniki i miniaturyzacji, nowoczesne metody zaczęły rozumieć i ułatwiać inne części życia. Twórcy maszyny polegającej nie spodziewali się jak wielką marką będzie zajmował się ich wynalazek. A fakt, że praktycznie wszystek ma w kieszeni urządzenie wielokrotnie przerastające możliwościami ich prototypu, bez wątpienia wywołałby obok nich zawał serca.

Obecnie ciężko jest sobie wyobrazić jakikolwiek biznes, który nie wykorzystywałby technologii informatycznych. Poczynając z młodych jednoosobowych firm, na zdrowych firmach kończąc - wszędzie te są mniej czy dużo rozwinięte systemy. Obszary wspierane przez informatykę obejmują między innymi komunikację, zarządzanie procesami, projektowanie oraz księgowość.

Fakturowanie, bilansowanie zysków i strat nie wymaga już żmudnego podliczania słupków i ręcznego wypełniania stosu formularzy. Większość etapów rachunkowości jest wspierana przez odpowiednie oprogramowanie. W lokalnych firmach, żyć potrafi wystarcza zwykły arkusz kalkulacyjny, ale o wiele przyjemnie i odpowiednio jest zachowań dedykowanego systemu. Dobrym przypadkiem jest oprogramowanie symfonia, jakie zajmuje w prostej możliwości bogatą bazę modułów wspomagających zarządzanie firmy, w tym też księgowość.

Dobrym przykładem zastosowania technik są zautomatyzowane fabryki samochodów, gdzie rola typa jest szybko niska i zatrzymuje się do monitorowania systemów.

Z resztą, nie trzeba iść do fabryki by zobaczyć stopień automatyzacji dzisiejszego świata. Co raz więcej składa się tak zwanych inteligentnych domów, jakie to zaradzą same zadbać o podobne oświetlenie, temperaturę w wnętrzach, i nawet uzupełnić zapasy jedzenia w lodówce.

Taka ekspresowa ekspansja technologii może istnieć zła, jednak powinien mieć, iż w jakiejś chwili można wyciągnąć wtyczkę.