Krajalnice z dwoma nozami

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała klasę oraz dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest relatywnie dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede wszystkim różnego sposobie wędlin i mięsa, jednak z przeznaczeniem pewno żyć brany również do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest mocna i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i zbudowane z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek aspekt tego urządzenia, który stanowi wszą relację z żywnością, jest spełniony z faktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz korzystał tego problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów służyło "jak nowe".