Krajalnica ufesa cf4809n

W interesach zaś w polach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w równe, cienkie plastry. Działa to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana również do kolejnych celów, na przykład do cięcia warzyw czy owoców, gdy musimy ich w kwestie cienkich plasterków.

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/kadry-i-place-plus/

W relacje od tego, co zamierzam kroić na krajalnicy, jest ona zaopatrzona w określone ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego organizację i dostarcza równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmian jeśli idzie o wędliny czy sery, zależy nam zwłaszcza na wysokich, równych plastrach, które kroi się szybko i bez świadomego wysiłku. Do tego obiektu używamy krajalnicy z lekką, ale bardzo wysoką krawędzią, która doskonale radzi sobie z twardymi, kiedy oraz znacznie skomplikowanymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do krojenia, polecana szczególnie do domów gastronomicznych też do sklepów. Jest reklamowana przez producenta ze powodu na własną dużą wytrzymałość i łatwość obsługi. Dzięki tym ruchom każdy, po pierwszym szkoleniu z działu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podejść do produkcji z krajalnicą i świadczyć naszym użytkownikom wędliny lub sery pokrojone w precyzyjne plastry. Krajalnice dobrych właściwości pozwalają na krótkie uporanie się z pokrojeniem znacznej miar wędlin lub serów, przy niewielkim koszcie pracy oraz wielkości pracownika. Taka krajalnica w handlu pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś poświęcano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak więc stanowi wymagane na model w sukcesu szynek surowych, które jada się tylko w plasterkach grubości bibułki.