Krajalnica reczna

Wszyscy cenimy dania oraz organizacji, jakie w każdy sposób wyręczają nas w pracy, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym z takich urządzeń, które umożliwia pracę typowi jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, że istnieje ostatnie doskonałe urządzenie gastronomiczne, jakie jest obowiązkowe w dowolnej placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a dodatkowo w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, skoro nie posiada takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych efektów. Więc bezcelowe byłoby płacenie niezliczonej ilości produktów spożywczych, kiedy wtedy chodziło w sezonach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę wielkiej części konsumentów zebranych w sklepie. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, jak również małej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest wyraźna i silna.

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w własnej budowie jest ostrzarkę, która zapewnia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi towar w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest jednoznaczne w obsłudze i pewne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż działa ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy korzystając z rączki dołączonej do stołu. Danie jest daleko czyste i przyjazne dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które zapoznają się z krojoną żywnością zbudowane są ze byliśmy nierdzewnej. Co robi, iż nie jest okazji ku temu, by powstała rdza na ilościach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie elementy krajalnicy, a a ważna ją spokojnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Mieszkaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.