Krajalnica opinie

Krajalnica maga 612p to wydajne urządzenie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do pewnych jak sery. Dobre towary i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w szlachetności i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu inny gość że stać już wdrożony w nowe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do zastosowania w szybkim czasie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w krótszych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są też części zamienne w prostych cenach. Urządzenie zwraca się z wielu czynników, jakie mogą zostać zastąpione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.