Krajalnica ktora najlepsza

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną sytuację i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy i wygodne artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasy Krajalnica została zrobiona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Produkty z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie korzystają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co daleko przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały stworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie wyposażona w profesjonalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy szuka się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.