Kasa fiskalna sharp cena

Sharp ER-A285P to główna kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, jaka w polskim świecie bawi się bardzo ogromnym zainteresowanie. SHARP ER-A285P to w chwili tej sama z najpiękniejszych na targu kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która określona jest do marketów i instytucji usługowych o umiarkowanym natężeniu ruchu. Kasa ta bawi się wielką popularnością przede ludziom w słabych i małych sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, bądź i w wielu nowych elementach usługowych, gdzie w bardzo krótkim okresie trzeba wystawić wielką kwotę paragonów. Danie toż mocna nabyć tutaj.
Najważniejsze wartości urządzenia
Najważniejszymi korzyściami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo niskie wymiary, czytelny wyświetlacz operatora a bardzo odporna klawiatura, jaka będzie łatwo służyć przez wiele dużych lat użytkowania. Warto dodać więcej także o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, kiedy i jeszcze elektronicznej wagi. Urządzenie przygotowane jest spośród najpiękniejszych jakościowo podzespołów widocznych na zbycie, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy kontroli ISO9001.

Charakterystyka kasy fiskalnej:
– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo dobry akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki którym można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy biletu na waluty obce
– 12 grup towarowych i 8000 artykułów

Dodatkowe funkcje
Kasa fiskalna sharp er-a285p urządzona jest w bardzo wiele przydatnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej potrzebujących klientów. Samą spośród takich wartości istnieje szansa sprawdzania ceny danego towaru bez sprzedaży też możliwość przeliczania ceny na jakąś z wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p jest także przydatne funkcje automatycznego zapoznawania się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży oraz kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z innych funkcjonalności warto wspomnieć także o specjalnej funkcji proszenia o obowiązkach podatnika takich jak np. informacje o kojarzącym się terminie przeglądu kasy, bądź też konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.
Artykuł powiedziano na podstawie informacji znalezionych na http://www.polkas.pl/