Gumki do wlosow nie niszczace

Dzieci to wulkany energii. Biegają, skaczą, wywracają i poruszają się, znów wywracają i naprawdę w nieskończoność. Nieraz trudno doprowadzić je do ładu. Zaś więc nie wszystko. Dzieci to dodatkowo wizytówki rodziców. Jak stworzyć, aby nasze pociechy spędzały aktywnie czas, a przy tym nie wyglądały jak ofiary katastrofy naturalnej?
Wygnieciona sukienka, przybrudzony kołnierzyk, zdarte kolano – to przedmioty, które dotykają wszystkich rodziców. Kupujemy nowe ubrania, cerujemy dziury, nosimy przy sobie nawilżane chusteczki i torebki, w których bardzo miejsca zajmują spinki do włosów dla dzieci, chusteczki higieniczne, szczotki również nowe narzędzia pierwszej potrzeby. Ubrania na zmianę, ukryte w drugiej torbie, to wyjaśnienia nie ale dla zdesperowanych. Projekt to przecież nie jedynie to spodenki, sukienka czy rajstopy. Włosy bardzo często wykorzystują pierwsze skrzypce.

Jak łatwo o zburzenie misternie splecionej gumkami fryzury – wie wszystka mama. Jak że doprowadzić włosy swojej dziewczynki do poziomu prezentującego estetykę sprzed rozwiązania z domu – wie każdy tata. Bez fachowych sprzętów się nie obędzie. Zwykłe gumki często obniżają się z włosów. Warkocze, skrzętnie zaplatane dodatkowo w kącie piaskownicy, układają się w pięć minut. Każdą fryzurę trzeba wspomóc, a poza gumkami, grzebieniami, opaskami i szczyptą szczęścia, zawsze warto mieć przy sobie spinki. Istotne jest, by spinki były ciężkie, a jednocześnie zbudowane z delikatnych materiałów. Twardy sztywny, kłujący w górę plastik nie tylko szybko skończy w piaskownicy, ale sprawi, że dzieci nie dopuszczą żadnego z rodziców do własnych włosów przez najbliższe dwadzieścia lat. Wygodna, delikatna spinka, przystosowana kształtem do osoby pociechy, może przynajmniej pomóc w dowolnym stopniu utrzymać ten fakt prezencji.

Jeśli fryzura jest przekonana, torba spakowana, dziecko uśmiechnięte, i rodzic uzbrojony w odpowiednie pokłady cierpliwości i sile – można wyruszać. Zależnie od tego, dokąd wyprawa się kieruje, dobrze dostosować fryzurę. Jeśli dziś zamierzamy akurat wysłać dziecko na całodzienny pobyt w przedszkolu, warto zadbać o:
– stabilność,
– wygodę,
– wygląd.
Dobrze też skorzystać pod uwagę:
– szarpanie,
– bieganie,
– upadanie,
– pogubienie elementów.

crouse-hindsZobacz naszą stronę www

I po powrocie można pociechę uczesać z tamta.