Excel dla kadry zarzadzajacej panele menedzera

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, biorąc na rzeczy organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Dobre i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to ogromne wyzwanie. Czerpanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do jednych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest dobre narzędzie, zezwalające na efektywną działalność na wszelkich stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy okazja całościowo wdrożyć najnowocześniejsze lekarstwa na całe poziomy w biurze. Czerpiąc z planu mamy droga w forma różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na prowadzeniu. Poprzez szereg szerokich możliwości program pyta się w wszelkiego rodzaju sieciach sprzedaży, opierających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze sprawdza się oraz w średnich sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą będące elementy:

rozległy i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego założeniem jest zarządzanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, odpowiada on więcej za jak najszersze wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program jest także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie ma dać kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada także wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.