Ekran dotykowy jak po angielsku

GASTRO POS jest programem, który pozwala na mocną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko znany sposób na zbycie gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w akcji kelnerom natomiast tym jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długich szkoleń, i niezwykle przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z wielką ofertą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie lecz w małym, pojedynczym lokalu, lecz oraz w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS stanowi mocno podatnym systemem, jaki uzyskamy na zbycie. W współzależności od profilu lokalu, albo jest ostatnie bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy kiedy również owocu jaki generuje. W relacje od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, aby był on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.