Drukarki fiskalne najtansze

http://erp.polkas.pl/

Od dawna miałam wrażenie, że powinnam zająć się czymś nowym, niż zakładała dotychczas. Nie podobał mi się ani system pracy, ani tym znacznie wyjście do pracowników. Postanowiłam wziąć sprawy w nasze dłoni i założyć swoją działalność gospodarczą. Dała na siebie i zaczęła gabinet odnowy biologicznej. Zatrudniłam też fryzjerkę i kosmetyczkę.
Od razu wiedziałam, że potrzebuję kasy fiskalnej. Nie bardzo znała gdy wtedy stworzyć, jak ją zużyć a naprawdę w zespole – co znacznie. Wpadła na ścianę internetową kasy fiskalne tarnów i zobaczyłam przebogatą i bogatą ofertę. Na wesele sprzedawcy doradzili mi odpowiedni wybór i wskazali krok po kroku, co trzeba robić, żeby zalegalizować kasę fiskalną. Kolejnym moim działaniem było zalegalizowanie kasy i nadanie jej rozmiaru ewidencyjnego przez Urząd Skarbowy. Dowiedziałam się także, że muszę trzymać kopie paragonów dla celów urzędowych. Wkrótce przekonałam się, że i dla siebie samej, by móc sprawdzić, na jakie wpływy oraz z czego mogę mieć w jednych miesiącach. Pokazało się wkrótce, że paragon z drukarki fiskalnej, który umożliwia swoim użytkownikom, więc nie tylko dowód sprzedaży, to też swojego rodzaju moja wizytówka. Wiedziałam o tym, że są jakieś loterie paragonowe, natomiast nie bardzo znała ich cel. Dla mnie było oczywiste, że przy zapłacie dawałam paragon. Choć nie ludzie tak wyglądali. Nie kocham patrzyć na ostatnie, co czyni moja konkurencja, jeśli szuka o pieniądze, obserwuję co prawda ceny, zabiegi, ale zupełnie nie przyszło mi do osoby, że potrafią nie dawać paragonów, albo po prostu oszukiwać. Dla mnie uczciwość to zasada. Uczciwość wobec urzędów to dodatkowo pozytywny wizerunek wśród klientów. Wkrótce to pojęła. Pokazała się, że uśmiech a wręczenie paragonu, możliwość zapłaty kartą – naprawdę dla mających z moich usług- toż szalenie istotna sprawę. Czują się bowiem to doceniani.
Dając paragon czuję się zatem troszkę tak, jakbym wręczała wizytówkę, pod którą składam własnoręczny podpis – uczciwy sprzedawca, uczciwa pomoc i usługodawca. Zatem paragon z drukarki finansowej wówczas nie tylko skrawek papieru, to jeszcze firma mojego zakładu. Szybko przyzwyczaili się do tego jeszcze moi pracownicy, którzy zrozumieli, że kasa fiskalna, to nasz wspólny przyjaciel.