Diody led 5050

Wszystek z nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które proponują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Są więc określenia, które razem z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą spotykać się w pracach zewnętrznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Objawy te zawierają na końcu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w którym dołączyło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te grają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z rozwojem technologii uzyskaliśmy możliwość stosowania oświetlenia awaryjnego led. Za jego podpowiedzią możemy oznaczyć trasę ewakuacji i wyjścia awaryjne bez wydawania dużych środków. Diody LED cechują się dużą wydajnością świetlną i złym poborem energii elektrycznej. Możemy je tworzyć bezpośrednio na ścianie albo suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim rozmiarom i złym kosztom eksploatacyjnym są bardzo efektywną opcją dla tradycyjnych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą charakterystyczną oświetlenia awaryjnego istnieje ofertę jego korzystania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Jeżeli jesteśmy do czynienia z niespodziewaną przerwą w dostawie elektryczności w skutku awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, jakie że wpływać bez zasilania nawet do trzech godzin. To rozwiązanie jest gwarancją bezpieczeństwa dla swoich ludzi oraz klientów w razie zagrożenia.

Innowacyjna technologia oświetlenia LED nie tylko gwarantuje nam niskie koszty eksploatacji, ale też możliwość na specjalne bezpieczeństwo naszych firmie i przedsiębiorstw.