Comarch klasyka hasp

Samymi spośród najsłynniejszych programów przeznaczonych dla nazw są te powstające z części Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), zwłaszcza dla przedsiębiorstw posiadających komputery tworzące w centrum DOS. Część ta aktualizowana istnieje szybko przez ponad 20 lat oraz otrzymała przez ten termin otwarte i prawe grono zwolenników.
Program z tego pliku są aplikacjami DOSowymi, które robią w sposobie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako system operacyjny można używać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to głęboka i spójna oferta idealna dla młodych i średnich firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które dokonują w środowisku DOS. W porządek Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Klienci z całej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą nabrać te, które najlepiej pasują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na toż który wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W wydatnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to sprawiło, że pakiet ten stawał się w moc regionach Polski dodatkowo w wielu dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność i funkcjonalność. Część ta oznacza się prostą obsługą, niezawodnością i lekkim interfejsem. Do tej chwile z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla spółek będących klientami pakietu, którzy wiedzą o doświadczeniu na nowe aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie muszą oni obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu innych systemów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w perspektywie aplikacji Comarch Asysta. Dotyczy to zarówno tych klientów, którzy do ostatniej chwile czerpali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.