Aplikacje rowerowe smartfon

Obecnie niemal każdy typ na świecie jest smartfona. Ich mała cena i przyjemna dostępność sprawiła, że mieszkały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność a dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten rodzaj telefonu komórkowego jest uważany też jako alternatywa dla komputerów i tabletów, zwłaszcza gdyby jesteśmy w dróg, i moc i obowiązek naszego towaru nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w współczesny ćwicz, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do popularnej aplikacji czy oraz z łatwością liczyć się z kolegami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dawanie się doświadczeniami z wycieczek na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najatrakcyjniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego czasu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta polega na ostatnim, że w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest jasna do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może służyć jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa zarówno do skorzystania w stylu offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju drogi w współzależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zazwyczaj z łatwością znajdziemy podróż do domu, lecz także wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie albo bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi wtedy zatem wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie posiadamy gruntownej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na dość większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: kobiety nie korzystające w całym stanie językiem angielskim mogą posiadać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków dokonanych w tytule wyższym lub niższym z rzeczą o rowerzystach. Oraz o ile przedstawianie ich każdych jest niczym dużo zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może objawić się bardzo przydatne w dalszym użytkowaniu roweru.